×
    BİLGİ VE RANDEVU | +90 549 766 63 63

DOKTORA SOR?

Detaylı bilgi almak için formu doldurun ve gönderin. En kısa sürede sizi arayacağız.

Lütfen isim-soyisim giriniz. (Min. 3 karakter)
Lütfen telefon numarınızı giriniz.
Lütfen mesajınızı giriniz. (Min. 3 karakter)
KVKK metnini okudum, onaylıyorum.
Lütfen KVKK metnini onaylayınız.

Mesajınız gönderildi. Teşekkürler.

Popo Estetiği

Dolgun, dik ve yuvarlak hatlara sahip popo, günümüzün “çekici popo” tabirini karşılamaktadır. Kalçalarınız yapısal olarak düz ve çökük olabileceği gibi, ilerleyen yaşla birlikte veya sık kilo alıp vermeler sonucunda da kalçalarınız dikliğini ve dolgunluğunu kaybedebilir. Sebebi ne olursa olsun, poponuzun görünümünden memnun değilseniz popo estetiği sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Vücut yapınızın uygun olması durumunda, başka bölgelerinizden alınan yağ poponuzun gerekli bölgelerine enjekte edilebilir. Enjekte edilen yağın bir kısmı zamanla eriyecektir ancak deformasyonun az olduğu durumlarda yağ enjeksiyonu etkili bir yöntemdir.

Deformasyon ve çöküklüğünüz şiddetli ise veya vücudunuzda yeterli miktarda yağ yoksa, kullanılabilecek bir diğer yöntem silikon popo protezi uygulamasıdır. Protezler, kalçalarınızın iç kısmına yakın olan oluklardan yapılacağı için görünen yerlerde iz kalmaz.

Deformasyonu daha şiddetli olduğu ve poponun cerrahi olarak askılanmasının gerektiği durumlarda ise ameliyat biraz daha kapsamlı ve kompleks hale gelir. Kalçalarınızın üst kısmında, bikini çizgisinin altında kalan izleriniz olur.

Yağ enjeksiyonu ve silikon protez ameliyatlarında ortalama 7 gün içinde günlük işlerinizi yapabilecek durumda olursunuz. 2-3 hafta korse kullanmanızı öneriyoruz. Cerrahi askılama işlemlerinde ise iyileşme biraz daha uzun sürmekle beraber 10-14 gün içinde günlük hayatınıza dönebilirsiniz.